Loading...

 

      Kiekvienais metais mes stengiamės plėsti savo asortimentą, gerinti teikiamų paslaugų kokybę ir kurti naujas programas.

Ar jūs susimąstėte, kaip „AGA“ pavyksta kasmet pristatyti rinkai šimtus pirmos klasės gaminių, kai tuo metu kitos kompanijos palepina gal tik dešimčia. Atsakyti paprasta. Mes labai stengiamės ir, svarbiausia, galime. Norime jums, brangūs automobilių mėgėjai, įtikti ir patikti. Norime žengti kartu su laiku, atitikti rinkos poreikius. Be to, ar galima stabdyti kūrybingus žmones? Specialistus, kuriems kūrybinis darbas „AGA“ tapo gyvenimo prasme?

Dailininkai, kompozitoriai, rašytojai, režisieriai mūsų sielas gydo harmonija. Šitie kūrybingi ir tobulėjantys žmonės kuria mūsų pasaulį ir teikia džiaugsmą. Mes taip pat kuriame ir kursime, kad pasaulis taptų įdomesnis. Gyvenimas susideda iš smulkmenų, ir mes jau daug metų stengiamės, kad naudingos smulkmenos visada būtų šalia jūsų, aišku, su išsamia naudojimo instrukcija.

Juk visada įdomu, ką jaučia vyriausias kosminio erdvėlaivio, užtvankos, greitaeigio kreiserio konstruktorius. Ką jaučia žmogus, kuris sukūrė iš pradžių savo vaizduotėje, o paskui ir realybėje milžinišką ir sudėtingą konstrukciją, reikalingą tūkstančiams žmonių? Tikriausiai pasitenkinimą, kad veltui neleido savo gyvenimo metų ir atliko didelį ir žmonėms naudingą darbą. Kompanija jaučia tą patį, nors „AGA“ neskrenda į kosmosą ir neplaukia jūromis. „AGA“ jau daug metų padeda milijonams žmonių palengvinti gyvenimą, išspręsti kad ir mažas, bet problemas, patirti netikėtą džiaugsmą, jog pasisekė sutaupyti pinigų remontui, pagerinti automobilio patogumą ir pratęsti jo tarnavimo laiką, kažką pataisyti pačiam ar tiesiog pakelti savo techninių žinių lygį.

O jeigu paskaičiuotum, kiek naudos „AGA“ gaminiai duoda ekologijai, pats save pradėtum gerbti. Remiantis pačiais kukliausiais skaičiavimais, naudojant metalo kondicionierius, kasmet pratęsiamas 500 000–600 000 automobilių tarnavimo laikas. Tai daugiau nei du milijardai dolerių. Papildomai nesudega maždaug 2 milijonai litrų degalų ir t.t. Ir kalbama tik apie patikrintą metalo kondicionieriaus naudojimo efektą. Bet tai tik dalis. Už automobilių mėgėjų pinigus, sutaupytus perkant „AGA“ produktus, galima pastatyti ne vieną atominį raketinį kreiserį.