Loading...

Stabdžių, sankabų mechanizmų ir elektros įrenginių valiklis, (538 g), JAV

KODAS: HG5385


 

MAZGŲ IR AGREGATŲ VALIKLIAI

Ar Jūs kada nors bandėte atsukti sunkiai pasiekiamą veržlę arba variklio kameros, padengtos tepaluoto purvo sluoksniu, varžtą? Ir nebandykite. Tikrai susižalosite. Po kelių minučių rankos pasidengs juodu purvu, raktai pradės slysti. Po kapotu nėra vietos žaidimams. Tik ir žiūrėk, kad ranka su raktu neatsiplėštų nuo veržlės ir nepataikytų į aštrų kampą ar kronšteiną. Jeigu remonto vieta nešvari, taisymo darbų kokybė žymiai sumažėja: nesimato šviežių nuotekų, defektų. Tvirtinimo detalės įtempis neatitinka specifikacijos. Galų gale ir nemalonu kuistis tepaluotame juodame purve. Išplaukite variklio skyrių, kad visur būtų tvarka. Be to, remonto kokybę geriau tikrinti, kai visur viskas švaru.
Kartais automobilių mėgėjai susiduria su tuo, kad panašūs produkcijos pavyzdžiai savo efektyvumu gali labai skirtis vienas nuo kito. To priežastimi yra preparatų technologinių procesų pažeidimas. Kokia automatizuota nebūtų gamyba, mašinų veikimą reikia stebėti. Jeigu pačiu atsakingiausiu momentu kontrolierius nebuvo atidus – tai atsiliepia produkcijos kokybei. Dėl to kiekvienoje prekių siuntoje gali atsirasti „juodos dėmės“ – brokuoti pavyzdžiai, kurie patenka ant prekystalių. Perkant „Hi-Gear“ produkciją (tikrą), jūs automatiškai apsidraudžiate nuo panašių „juodų dėmių“. „Hi-Gear“ kompanija užtikrina aukštą gamybos kultūrą ir savo produkcijos nekintamą aukštą kokybę. Technologinį visų preparatų gamybos procesą visose gamybos stadijose kontroliuoja  specialios mašinos ir kvalifikuoti specialistai.

Efektyviai šalina alyvos, techninių skysčių, tepalų ir kitų teršalų pėdsakus nuo stabdžių diskų, būgnų ir trinkelių. Leidžia valyti neišmontavus. Šalina girgždesį, didina stabdymo efektyvumą, stabdžių mechanizmo detalės mažiau kaista. Nedegus, galima taip pat naudoti įvairiems automobilio elektros instaliacijos kištukams ir jungtims valyti. Sudėtyje nėra silikono, po naudojimo nelieka nuosėdų. Idealiai tinka naudoti automobilių dirbtuvėse. Nepakeičiamas beveik visiems metaliniams paviršiams kokybiškai valyti ir riebalams šalinti. Mišinys yra plataus naudojimo spektro, atsižvelgiant į funkcinių medžiagų, naudojamų gaminant automobilius, savitumą.

HG5385