Loading...

Septynių minučių aušinimo sistemos ploviklis, (325 ml), JAV

KODAS: HG9014


 

AUŠINIMO SISTEMOS PROFILAKTINIAI IR „REMONTO“ MIŠINIAI

 

Gerai išvalo nuoviras, riebias nuosėdas, rūdis, aušinimo skysčio skaidymosi produktus iš aušinimo sistemos. Mažina variklio perkaitimo, patekus į „kamštį“, galimybę. Apsaugo siurblio riebokšlį nuo ardymo šiurkščiais junginiais, etilenglikolio oksidacijos produktais. Sudėtyje nėra rūgščių, nereikia neutralizacijos, galima naudoti su medžiagomis, naudojamomis amerikietiškuose, europietiškuose, japoniškuose ir rusiškuose automobiliuose.

 

 

Aušinimo sistemos diagnostika

HG9014

 • Kai automobilio variklis šaltas ir išjungtas, atidarykite kapotą ir apžiūrėkite radiatorių, viršutinius ir apatinius radiatoriaus atvamzdžius, žarnų tvirtinimo vietas, variklio bloko pavalkėlių būklę po žarnomis. Jeigu matosi balsvi patakai, vadinasi yra maži protekiai. Kartais užtenka patempti žarnų pavalkėlius, bet atsargiai, kad nepertemptumėte (iš pradžių truputėlį atleiskite, paskui truputėlį patempkite, stipriau nei buvo).

   

   

 • Nuimkite radiatoriaus dangtį ir apžiūrėkite jo vidų. Neturi būti jokių matomų korozijos, išbrinkusių arba susitraukusių guminių sandariklių pėdsakų. Radiatoriaus arba plečiamojo bakelio dangtį (jeigu nėra radiatoriaus dangčio) reikia keisti kartą per 2 metus. Jame yra reguliavimo vožtuvas, kuris kaip tik ir palaiko padidintą sistemos slėgį (būtiną aušinimo skysčio virimo temperatūrai kilti).

   

   

 • Perbraukite pirštu per vidinę radiatoriaus angos sienelę, jeigu yra gelio pavidalo nuosėdos arba jaučiamos nuoviros, sistemą reikia išplauti „Aušinimo sistemos septynių minučių plovikliu“ HG9014 (7 Minutes Radiator Flush). Nuoviros ir nuosėdos trukdo aušinimo skysčio šilumos šalinimui ir cirkuliacijai.