Loading...

Penkiolikos minučių AutoPPD ploviklis su SMT2, (444 ml), JAV

KODAS: HG7006


 

MIŠINIAI AUTOPPD

Eksploatuojant, plaunamosios transmisijos skysčių savybės palaipsniui prarandamos. Dėl to radiatoriuje ir hidrauliniame transformatoriuje susikaupia teršalai ir suodžiai, kurie, keičiant transmisijos skystį, taip ir lieka AutoPPD viduje. Šviežias skystis aktyviai nuplauna šiuos teršalus ir dėl to jis greitai praranda savo savybes. Nuplautos nuosėdos užkemša naują filtrą. Profesionaliose AutoPPD remonto dirbtuvėse atliekami specialūs užteršimus šalinantys plovimai, o tai leidžia pailginti transmisijos skysčio tarnavimo laiką ir užtikrina patikimą transmisijos veikimą.
Daugelis AutoPPD gedimų įvyksta dėl pratekėjimo per riebokšlius, o tai mažina skysčių lygį ir sukelia agregato perkaitimą. Kad būtų pratęstas AutoPPD veikimo laikas, naudojant miesto sąlygomis arba tempiant priekabą, specialistai rekomenduoja: automobiliuose, neturinčiuose problemų su AutoPPD, naudoti TRANS EXTEHD with SMT2 (HG7012) kas 10 000 km; automobiliuose, kuriuose transmisijos skysčiai varva ir yra AutoPPD bildesių, trūkčiojimų, nedarnius pavarų perjungimas, transmisijos skysčių perkaitimas, naudoti TRANS PLUS with SMT2 (HG7018/HG7020). Jeigu transmisijos skystis patamsėjo, tapo rudos spalvos ir skleidžia svilėsių kvapą, jį reikia pakeisti, naudojant ploviklį HG7006, ir būtinai įpilti TRANS PLUS with SMT2

Pagamintas pagal naujus konstrukcinius sprendimus, naudojamus šiuolaikiniuose AutoPPD. Švelniai ir saugiai ištirpina bei pašalina daugelį teršalų ir nuosėdų iš AutoPPD. Atkuria pavarų perjungimo darną. Pratęsia transmisijos skysčių ir AutoPPD veikimo laiką. Nekenkia įvairiems AutoPPD tipams ir kartu su jais naudojamoms medžiagoms. Sudėtyje yra metalo kondicionieriaus SMT2, didinančio plovimo proceso saugą dvigubai – ypatinga plėvele padengia ne tik mažas teršalų dalelytes, bet ir visas AutoPPD besitrinančias detales, pašalindamas jų nusidėvėjimą ir gedimus, kylančius dėl šiurkščių išplaunamų teršalų darinių. Specialistai nustatė, kad reguliarus HG7006 naudojimas pailgina transmisijos skysčių tarnavimo laiką ir tarpremontinį AutoPPD periodą iki 50–70%.