Loading...

AutoPPD stipriklis su SMT2, (325 ml), JAV

KODAS: HG7012


 

MIŠINIAI AUTOPPD

Naudojant automobilius su AutoPPD miesto sąlygomis, transmisijos skysčiai greitai praranda savo savybes dėl perkaitimo. Dėl to labai greitai atsiranda diskų slydimas, uždelsimas ir trūktelėjimai perjungiant pavaras, nuotekos per riebokšlius ir tarpiklius. Kad būtų išvengta  AutoPPD veikimo pablogėjimo ir kito brangaus remonto ar pakeitimo, specialistai rekomenduoja naudoti TRANS EXTEND with SMT2 kas 10 000 km ridos.
Daugelis AutoPPD gedimų įvyksta dėl pratekėjimo per riebokšlius, o tai mažina skysčių lygį ir sukelia agregato perkaitimą. Kad būtų pratęstas AutoPPD veikimo laikas, naudojant miesto sąlygomis arba tempiant priekabą, specialistai rekomenduoja: automobiliuose, neturinčiuose problemų su AutoPPD, naudoti TRANS EXTEHD with SMT2 (HG7012) kas 10 000 km; automobiliuose, kuriuose transmisijos skysčiai varva ir yra AutoPPD bildesių, trūkčiojimų, nedarnius pavarų perjungimas, transmisijos skysčių perkaitimas, naudoti TRANS PLUS with SMT2 (HG7018/HG7020). Jeigu transmisijos skystis patamsėjo, tapo rudos spalvos ir skleidžia svilėsių kvapą, jį reikia pakeisti, naudojant ploviklį HG7006, ir būtinai įpilti TRANS PLUS with SMT2

Užtikrina AutoPPD idealią techninę būklę. Neleidžia atsirasti deformacijai, išnykti riebokšlių ir gumos tarpiklių elastingumui. Mažina AutoPPD užesį, susidėvėjimą ir perkaitimą, gerina jo veikimo režimą. Neleidžia atsirasti diskų slydimui, skatinančiam AutoPPD perkaitimą. Galima naudoti su visais įvairių konstrukcijų AutoPPD skysčių tipais, taip pat tinka priekiniais ratais varomiems automobiliams. Nekenkia metalinėms, plastikinėms ir guminėms AutoPPD detalėms. Reguliarus TRANS EXTEND with SMT2 naudojimas pailgina AutoPPD veikimo laiką 1,5–2 kartus. Mišinio sudėtyje esantis SMT2 sustiprina TRANS EXTEND valomąsias savybes: gerina transmisijos veikimo režimą, mažina nusidėvėjimą ir užesį, apsaugo nuo transmisijos skysčių perkaitimo ir oksidacijos. Automobilių mėgėjai pastebi automobilio naudojimo patogumo pagerėjimą.