Loading...

Karbiuratorinių, su įpurškimu ir dyzelinių vidaus degimo variklių „greitas variklio paleidimas“, (286 g), JAV

KODAS: HG3319


 

SPECIALŪS MIŠINIAI

„Greitas variklio paleidimas“ tradiciškai laikomas produktu, naudojamu žiemos metu. Bet be tiesioginės paskirties šį produktą galima naudoti greitai maitinimo sistemos diagnostikai. Tai būtina, jei variklis užgeso, dirba su pertrūkiais, blogai „traukia“. Su HG3319 galima lengvai nustatyti, ar dėl to kalta maitinimo sistema. Reikia įpurkšti nedaug mišinio į variklio įleidimo vamzdyną. Jei, po to kelis kartus pasukus starteriu, neveikiantis variklis iš karto užsives, o veikiančio trumpam dings pertrūkiai, vadinasi, maitinimo sistema pažeista, ir priežasties reikia ieškoti būtent joje (pavyzdžiui, užsiteršė filtras, sugedo benzino siurblys, sulipo karbiuratoriaus uždarymo vožtuvas, sugedo mikroprocesorinio įrenginio davikliai ir t. t.). Jei po keleto įpurškimų HG3319 variklis niekaip nesureagavo, priežasties reikia ieškoti kitur: uždegimo sistemoje, dujų paskirstymo mechanizme ir t. t.
HG3319 Skirtas greitam benzininių (karbiuratorinių, su įpurškimu) ir dyzelinių variklių paleidimui. Skirtingai nuo kitų analogiškos paskirties mišinių, jo sudėtyje yra tepamųjų priedų, šalinančių paleidimo metu cilindrų-stūmoklių grupės mažus įdrėskimus. Lengvina variklio paleidimą žiemą, pratęsia akumuliatoriaus veikimo laiką. Jo šilumingumas 45% didesnis negu kitų panašių mišinių. Užtikrina tolygų ir visišką mišinio sudegimą.
Oleg Baranov
„Aptarnaujant automobilį aš vadovaujuosi principu „nekenk“. Todėl naudoju tik sertifikuotą automobilių chemiją. Man patinka, kad „Hi-Gear“ preparatuose yra informacija: ką, kam ir kur pilti. Viskas paprasta ir aišku. Patinka, kad ant kiekvienos skardinės yra papildomų automobilių chemijos „Hi-Gear“ preparatų (jei tai būtina) naudojimo rekomendacijos. Tai leidžia siekti geresnių rezultatų. Labai malonu, kad automobilių parduotuvių pardavėjai nesiūlo daug „nereikalingų“ ir brangių preparatų, o pataria nusipirkti tik tai, kas tikrai yra būtina“.