Loading...

Klijai galinio vaizdo veidrodžiams, šoninių stiklų užraktams ir automobilio apdailai klijuoti, (2 x 3 ml + 2 x 3 ml), JAV

KODAS: DD6588


 

PREPARATAI, SKIRTI AUTOMOBILIŲ STIKLAMS

Žinome, kad stiklas yra trapi medžiaga. Išvengti smulkiausių akmenukų, lekiančių iš po ratų, ir kėbulo vibracijos, atsirandančios važiuojant duobėtu keliu, praktiškai neįmanoma. Rezultatas – stiklo trūkimas ir nuskilimas. Net ir į nereikšmingus stiklo pažeidimus reikia atkreipti dėmesį. Dėl nuskilimo paprastai atsiranda įtrūkių, kurie greitai didėja ir blogina matomumą. Tačiau stiklo pakeitimas – nepigus malonumas. O mažai paplitusių modelių – apskritai problema. Be to, 10–15 metų senumo modelių stiklo, atvežto iš užsienio, kaina gali prilygti paties automobilio vertei. Išspręsti šią problemą padės automobilių stiklo remontui skirti preparatai.

Greitai ir patikimai klijuoja stiklą prie metalo ir lydinių. Sukimba per 30 sekundžių, sukietėja per 15 minučių (70% didžiausio tvirtumo), visiškai sukietėja per 24 valandas. Klijai-kietiklis yra nekenksmingi, atsparūs vandens ir standartinių priemonių langams plauti poveikiui.

Pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis, išlaiko pastovius ir kintamus krūvius. Nepakeičiama ir efektyvi priemonė avariniam ir planiniam remontui, transporto ir vandens priemonėms, sportiniam inventoriui, buitinei technikai, namų apyvokos reikmenims modernizuoti bei dailinti ir t. t. Sujungimo tvirtumas – 142 kg/cm2.