Loading...

Įvairių ciano akrilato ypatingųjų klijų kietėjimo aktyvatorius-greitiklis, (60 ml), JAV

KODAS: DD6621


 

YPATINGIEJI NAUJOS KARTOS CIANO AKRILATO KLIJAI

Universalumas pati svarbiausia ciano akrilato klijų, daugiau žinomų kaip „SUPERKLIJAI“, savybė. Pradžioje rusų mokslininkai juos sukūrė gysloms ir arterijoms klijuoti operacijų metu, po to jie buvo plačiai naudojami technikoje. Naudojant ciano akrilatus, žymiai sutrumpėja ir supaprastėja technologinės operacijos, nes klijai akimirksniu tvirtėja (nuo kelių sekundžių iki kelių minučių). Jie pasižymi geru sukibimu su visais metalais, išlaiko darbo savybes, esant įvairiai temperatūrai. Klijų sudėtyje yra tik vienas komponentas, nereikia jokių aktyvatorių arba tirpiklių, nesukelia korozijos. Pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu šilumai, jais galima klijuoti detales, kurioms tenka atlaikyti mechaninius ir šiluminius krūvius. JAV pagaminti klijai iš esmės skiriasi nuo pagamintų Azijoje. Tai išties ypatingi klijai.
Patyrę automobilininkai pasakoja, kad dažnai, įsipjovus ar susižeidus, „greitąją pagalbą“ jiems suteikia ciano akrilatai: klijai akimirksniu sutraukia žaizdos kraštus, ir galima dirbti toliau. Beje, šie klijai dažnai naudojami ne tik garaže, bet ir buityje, nes padeda išspręsti daugybę smulkių problemų: priklijuoti bet kurioje vietoje dekoratyvinius kabliukus, laikiklius ir t.t.

Užtikrina tinkamą klijuojamų paviršių paruošimą. Naudojamas ciano akrilatų kietėjimo sąlygoms gerinti, neutralių jonų ant klijuojamų paviršių balansui palaikyti, geresniam paviršiaus paruošimui greitai ir kokybiškai klijuoti. Apsaugo mažo klampumo ypatinguosius klijus nuo adsorbcijos į substrato poras. Naudojamas sutrumpinti ciano akrilato ypatingųjų klijų kietėjimo trukmę, storų gaminių kietėjimo trukmę, kietėjimą už klijavimo siūlės, atlieka grunto vaidmenį, kai tarpai yra dideli, ir absorbuoja akytus paviršius. Kietėjimas trunka tik keliais sekundes.