Loading...

Karbiuratoriaus valiklis (aerozolis, 397 g), JAV

KODAS: HG3202


 
„Karbiuratoriaus valiklio“ CARB CLEANER SYNTHETIC efektyvumas buvo vertinamas pagal karbiuratoriaus detalių paviršių valymo laipsnį ir variklio veikimo pakitimus. CARB CLEANER SYNTHETIC buvo purškiamas ant užterštų karbiuratoriaus paviršių, kai variklis veikė. Bandymai buvo atliekami su VAZ-2104 automobiliais. Po šių priemonių apytiksliai 100 min<sup>-1</sup>. padidėjo laisvosios eigos apsukos, ką galima paaiškinti beveik visų karbiuratoriaus elementų valymu. Po karbiuratoriaus valymo buvo pastebėtas stabilesnis variklio veikimas laisvąja eiga, – taip pat tolygus variklio veikimas apkrovus visus alkūninio veleno sukimosi dažnius.Klasikinė formulė. Efektyviai atkuria karbiuratoriaus gamyklines charakteristikas neišmontuojant. Lengvina išmetamųjų dujų toksinių savybių testų techninės apžiūros metu įveikimą. Padeda idealiai sureguliuoti karbiuratorių minimalioms benzino sąnaudoms. Rekomenduojama naudoti kiekvienais metais prieš techninę apžiūrą. Šalina abejotinos kokybės benzino naudojimo pasekmes. Naudokite kas 5000–7000 km arba pastebėję karbiuratoriaus „susirgimo“ simptomus. Mišinys pritaikytas pačiam efektyviausiam karbiuratorių, montuojamų į automobilius, valymui.

KLAUSIMAI  IR ATSAKYMAI

  • Kokia aerozolinių karbiuratoriaus valiklių paskirtis ir naudojimo tvarka? Kiek jie reikalingi, periodiškai naudojant degalų sistemos valiklius, pilamus į benzino baką?
    Ant oro ir droselinių sklendžių, difuzorių, purkštukų ir kitų karbiuratoriaus vidaus elementų neišvengiamai atsiranda juodos su rudu atspalviu apnašos, kurios galiausiai sutrikdys karbiuratoriaus veikimą. Kiekvieną kartą bus sunkiau paleisti variklį, laisvosios eigos apsukos pradės „plaukioti“, automobilis pamažu neteks savo buvusio greitumo, kartu padidės degalų sąnaudos. Tokia situacija daugeliui turinčių stažą automobilininkų gerai žinoma.
    Kad būtų išvengta visų šitų nemalonumų, reikia periodiškai, 2–3 kartus per metus naudoti aerozolinius karbiuratoriaus valiklius. Jie sukurti neatsitiktinai ir ne vietoje degalų sistemos valiklių, pilamų į baką, o kaip jų papildas, nes anaiptol ne visus karbiuratoriaus elementus galima išvalyti benzino priedais ir atvirkščiai – aerozolis niekada „neprasiskverbs“ ten, kur puikiai veikia degalų sistemos valikliai, pilami į baką.
  • Kaip teisingai naudoti valiklius-aerozolius?
    Naudotis karbiuratoriaus aerozoliniais valikliais yra paprasta. „Žiguliuose“ reikia nuimti oro filtro korpusą (neįmeskite tvirtinimo veržlių į karbiuratorių!). Įjunkite variklį ir, jam dirbant, viena ranka valdydami droselinės sklendės svirtį (kad jis negalėtų užgesti), kita ranka nukreipkite aerozolio srovę iš balionėlio į sklendes ir karbiuratoriaus sieneles. Atsiradus variklio darbo pertrūkiams ar jam gęstant, nutraukite aerozolio purškimą ir duokite daugiau „gazo“. Kad būtų patogiau ir galėtumėte „tiksliau pataikyti“, naudokitės prie balionėlio pridėtu specialiu purkštuvo vamzdeliu-antgaliu. Jūsų akyse įvyks stebuklas – visos apnašos nusiplaus ir ištirps, o karbiuratorius nušvis pirmine švara.