Loading...

Dviejų komponentų super adhezyvas, skirtas plastikui, (2 g (super adhezyvas) + 4 ml (aktyvatorius)), JAV

KODAS: DD6659


 

YPATINGIEJI NAUJOS KARTOS CIANO AKRILATO KLIJAI

Universalumas pati svarbiausia ciano akrilato klijų, daugiau žinomų kaip „SUPERKLIJAI“, savybė. Pradžioje rusų mokslininkai juos sukūrė gysloms ir arterijoms klijuoti operacijų metu, po to jie buvo plačiai naudojami technikoje. Naudojant ciano akrilatus, žymiai sutrumpėja ir supaprastėja technologinės operacijos, nes klijai akimirksniu tvirtėja (nuo kelių sekundžių iki kelių minučių). Jie pasižymi geru sukibimu su visais metalais, išlaiko darbo savybes, esant įvairiai temperatūrai. Klijų sudėtyje yra tik vienas komponentas, nereikia jokių aktyvatorių arba tirpiklių, nesukelia korozijos. Pasižymi dideliu stiprumu ir atsparumu šilumai, jais galima klijuoti detales, kurioms tenka atlaikyti mechaninius ir šiluminius krūvius. JAV pagaminti klijai iš esmės skiriasi nuo pagamintų Azijoje. Tai išties ypatingi klijai.
Patyrę automobilininkai pasakoja, kad dažnai, įsipjovus ar susižeidus, „greitąją pagalbą“ jiems suteikia ciano akrilatai: klijai akimirksniu sutraukia žaizdos kraštus, ir galima dirbti toliau. Beje, šie klijai dažnai naudojami ne tik garaže, bet ir buityje, nes padeda išspręsti daugybę smulkių problemų: priklijuoti bet kurioje vietoje dekoratyvinius kabliukus, laikiklius ir t.t.

Aukštų technologijų gaminys. Juo galima greitai ir patikimai suremontuoti gaminius iš įvairių plastmasių, kurių negalima suklijuoti įprastais klijais. Daugeliu atveju suklijuotos siūlės patvarumas yra didesnis už plastmasės tvirtumą. Greitai ir patikimai klijuoja daugelį kietų plastikų, polipropileną, polietileną, vinilą, smūgiams atsparų ABC plastiką, polivinilchloridą (PVCH), pleksiglasą, organinį stiklą, polistireną, getinaksą, metalus, keramiką, porcelianą.

DD6659
Pulto remontas naudojant „Dviejų komponentų super adhezyvą“
DD6659
Pirma remontuojamą paviršių padengiame aktyvatoriumi, tik po to adhezyvu.