Loading...

Skaidrus silikoninis sandariklis-klijai, (85 g), JAV

KODAS: DD6705


 

SILIKONINIAI KLIJAI-SANDARIKLIAI IR TARPIKLIŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Naudojant automobilį dažnai reikia keisti atvamzdžius, termostatą, vandens siurblį . Atlikus tokius veiksmus, sunku išvengti aušinimo skysčio pratekėjimo. Ant seno atvamzdžio pridžiūvę likučiai, atsiradę įdrėskimai, liejimo defektai – tai ne visas sąrašas priežasčių, dėl kurių gali pradėti varvėti aušinimo skystis. Pavalkų įtempis ne visada padeda, be to, dėl padidėjusio pavalkų įtempio gali būti pažeisti guminiai antvamzdžiai.
Tokio junginio sandarinimą užtikrins silikoniniai sandarikliai. Prieš jungiant dalis būtina nuvalyti ir išdžiovinti. Sandariklį tepti lygiu ir plonu sluoksniu, kad perteklius nepatektų į aušinimo sistemą.
Silikoninius sandariklius galima naudoti šiuolaikiniuose automobiliuose, kuriuose yra deguonies davikliai (automobilį galima naudoti, praėjus 10–12 valandų po remonto). Atsparūs temperatūros pokyčiams ir vibracijai, automobilių skysčių poveikiui. Nesukelia detalių iš plieno, ketaus arba aliuminio lydinių korozijos. Papildomai užtepus ant etatinių tarpiklių, pailgėja jų naudojimo laikas.
Remontuojant paaiškėjo, kad „skysto“ ir gamyklinio tarpiklio bendro naudojimo schema yra labai gera. „Skystas“ tarpiklis užpildo visus mikro nelygumus, įbrėžimus ir užtikrina sandarumą. O išlaidos tarpiklių formavimo priemonėms įsigyti visiškai atsiperka sutaupius darbo laiką ir užsandarinus sistemą.

DD6703/DD6705Skaidrus, vandeniui nelaidus silikoninis sandariklis-klijai, pasižymintis plačiu naudojimo spektru. Užpildo ertmes ir nesandarias vietas. Naudojamas montuoti, remontuoti ir sandarinti automobilių stiklus, liukus, žibintus, pažibinčius, „stop“ signalus, elektros jungtis, apšvietimo prietaisus, vidaus apdailos skydus, korpuso detalių prietaisų lentas, kėbulo plastikinius elementus, apdailos juosteles, kėbulo gumines detales. Kadangi yra atsparus vandeniui ir veikia esant plačiam temperatūros diapazonui – nuo -75° C iki +235° C, gali būti naudojamas automobilio išorei, vidui, po kapotu. Pasižymi puikiu sukibimu su stiklu, plastiku, metalu, guma, medžiu, keramika.

Nepriklausomai nuo stiklų tvirtinimo būdo (su klijais arba naudojant guminį sandariklį), lietingu metu atsiranda problemų dėl patekusio į automobilio saloną vandens. Be to, kad į saloną patekęs vanduo nemaloniai nuteikia vairuotoją ir keleivius, daroma žala ir pačiam automobiliui: vanduo teka žemyn ir kaupiasi po grindų kilimėliais, dėl to greitai ir intensyviai rasoja langai net saulėtu metu. Susikaupęs po kilimėliais vanduo sudaro sąlygas atsirasti kėbulo korozijai. Patyrę automobilių mėgėjai žino, kad būtent po kilimėliais atsiranda korozijos skylės. Kad būtų užtikrinamas papildomas, o svarbiausia – patikimas stiklo sandarinimas, galima naudoti takų silikoninį sandariklį automobilio stiklų remontui, pasižymintį puikia adhezija su stiklu, dažytu metalu. Amerikoje mėgstama juokauti, kad amerikiečių automobilių stiklų profsąjunga nutarė pastatyti šiam sandarikliui paminklą. Dabar pats nemaloniausias stiklo pratekėjimo šalinimo darbas išspręstas. Daugiau nebėra nesibaigiančių garantinių remontų ir automobilių savininkų skundų.