Loading...

Šilumai atsparus sandariklis-tarpiklių formavimo priemonė (silikoninis, mėlynas), (42,5 g), JAV

KODAS: DD6717


 

SILIKONINIAI KLIJAI-SANDARIKLIAI IR TARPIKLIŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Naudojant automobilį dažnai reikia keisti atvamzdžius, termostatą, vandens siurblį . Atlikus tokius veiksmus, sunku išvengti aušinimo skysčio pratekėjimo. Ant seno atvamzdžio pridžiūvę likučiai, atsiradę įdrėskimai, liejimo defektai – tai ne visas sąrašas priežasčių, dėl kurių gali pradėti varvėti aušinimo skystis. Pavalkų įtempis ne visada padeda, be to, dėl padidėjusio pavalkų įtempio gali būti pažeisti guminiai antvamzdžiai.
Tokio junginio sandarinimą užtikrins silikoniniai sandarikliai. Prieš jungiant dalis būtina nuvalyti ir išdžiovinti. Sandariklį tepti lygiu ir plonu sluoksniu, kad perteklius nepatektų į aušinimo sistemą.
Silikoninius sandariklius galima naudoti šiuolaikiniuose automobiliuose, kuriuose yra deguonies davikliai (automobilį galima naudoti, praėjus 10–12 valandų po remonto). Atsparūs temperatūros pokyčiams ir vibracijai, automobilių skysčių poveikiui. Nesukelia detalių iš plieno, ketaus arba aliuminio lydinių korozijos. Papildomai užtepus ant etatinių tarpiklių, pailgėja jų naudojimo laikas.

DD6717/DD6719/DD6740Nepakeičiama priemonė remontuojant variklį, transmisiją, galinį tiltą. Naudojamas montuojant: dujų paskirstymo mechanizmo dangtelius, variklio karterio padėklą, įleidimo kolektorių, siurblį, termostato korpusą, aušinimo sistemos atvamzdžius, diferencialo dangtelius. Temperatūrų darbinis diapazonas: nuo -75° C iki +315° C.

Kad atsiskleistų visos geriausios sandariklio savybės, reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Dažniausia klaida – sandariklis tepamas ant abiejų klijuojamų paviršių. Dėl to sujungimas tampa beveik neišrenkamas. Kita klaida – klijų sluoksnio didinimas. Šiuo atveju žymiai padidėja sandariklio vulkanizavimo laikas. Preparatai silikono pagrindu polimerizuojasi dėl oro drėgmės. Todėl vulkanizavimui gerinti užteptą mišinį reikia ore laikyti 10–20 minučių ir tik po to sujungti detales. Jei sandariklio pavadinime yra sutrumpinimas RTV (Room Temperature Vulcanizer), tai reiškia, kad šio mišinio vulkanizacija vyksta kambario temperatūroje. Naudojant sandariklius, kurių pavadinime yra sutrumpinimas RTV, reikia atsižvelgti į remonto procedūrų atlikimo temperatūros sąlygas: jei dirbama šaltame garaže, apdorojamą vietą reikia įšildyti bent iki +18° C.