Loading...

Šilumai atsparus sandariklis-tarpiklių formavimo priemonė (silikoninis, raudonas, aerozolis), (205 g), JAV

KODAS: DD6728


 

SILIKONINIAI KLIJAI-SANDARIKLIAI IR TARPIKLIŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Naudojant automobilį dažnai reikia keisti atvamzdžius, termostatą, vandens siurblį . Atlikus tokius veiksmus, sunku išvengti aušinimo skysčio pratekėjimo. Ant seno atvamzdžio pridžiūvę likučiai, atsiradę įdrėskimai, liejimo defektai – tai ne visas sąrašas priežasčių, dėl kurių gali pradėti varvėti aušinimo skystis. Pavalkų įtempis ne visada padeda, be to, dėl padidėjusio pavalkų įtempio gali būti pažeisti guminiai antvamzdžiai.
Tokio junginio sandarinimą užtikrins silikoniniai sandarikliai. Prieš jungiant dalis būtina nuvalyti ir išdžiovinti. Sandariklį tepti lygiu ir plonu sluoksniu, kad perteklius nepatektų į aušinimo sistemą.
Silikoninius sandariklius galima naudoti šiuolaikiniuose automobiliuose, kuriuose yra deguonies davikliai (automobilį galima naudoti, praėjus 10–12 valandų po remonto). Atsparūs temperatūros pokyčiams ir vibracijai, automobilių skysčių poveikiui. Nesukelia detalių iš plieno, ketaus arba aliuminio lydinių korozijos. Papildomai užtepus ant etatinių tarpiklių, pailgėja jų naudojimo laikas.
Sandarikliai „DoneDeal“ yra trijų skirtingų pakuočių:
  • patogi pakuotė nedideliam remontui – 42,5 g (DD6724);
  • standartinė pakuotė – 85 g (DD6726);
  • profesionali pakuotė – balionėlis (205 g) (DD6728), patogus didelės apimties darbams.
Naudojant pakuotę-balionėlį (dėl slėgio) galima užlieti tolygų sandariklio sluoksnį, saugo sandariklį nuo išdžiūvimo.

Naudojamas remontuoti variklio ir transmisijos mazgus, kuriuos veikia aukštos darbo temperatūros. Pakeičia bet kokias gamyklines silikonines tarpiklių medžiagas, kietus ir guminius tarpiklius. Papildomai užtepus ant tarpiklių, padidėja jų atsparumas šilumai. Atsparus temperatūrų skirtumams, vibracijai, automobilio skysčių poveikiui (nerekomenduojamas ilgas sąlytis su benzinu). Po vulkanizacijos išlaiko elastingumą ir įgauna atsparumą vandeniui. Temperatūrų darbo diapazonas: nuo -75° C iki +345° C. Pagamintas ir rekomenduojamas europietiškiems, japoniškiems ir korėjietiškiems automobiliams su garantija remontuoti. Atitinka arba viršija oficialius JAV-OEM, Europos ir Azijos ISO9000 automobilių gamintojų standartus.