Loading...

Šilumai atsparus sandariklis-tarpiklių formavimo priemonė (silikoninis, su variu), (85 g), JAV

KODAS: DD6729


 

SILIKONINIAI KLIJAI-SANDARIKLIAI IR TARPIKLIŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Naudojant automobilį dažnai reikia keisti atvamzdžius, termostatą, vandens siurblį . Atlikus tokius veiksmus, sunku išvengti aušinimo skysčio pratekėjimo. Ant seno atvamzdžio pridžiūvę likučiai, atsiradę įdrėskimai, liejimo defektai – tai ne visas sąrašas priežasčių, dėl kurių gali pradėti varvėti aušinimo skystis. Pavalkų įtempis ne visada padeda, be to, dėl padidėjusio pavalkų įtempio gali būti pažeisti guminiai antvamzdžiai.
Tokio junginio sandarinimą užtikrins silikoniniai sandarikliai. Prieš jungiant dalis būtina nuvalyti ir išdžiovinti. Sandariklį tepti lygiu ir plonu sluoksniu, kad perteklius nepatektų į aušinimo sistemą.
Silikoninius sandariklius galima naudoti šiuolaikiniuose automobiliuose, kuriuose yra deguonies davikliai (automobilį galima naudoti, praėjus 10–12 valandų po remonto). Atsparūs temperatūros pokyčiams ir vibracijai, automobilių skysčių poveikiui. Nesukelia detalių iš plieno, ketaus arba aliuminio lydinių korozijos. Papildomai užtepus ant etatinių tarpiklių, pailgėja jų naudojimo laikas.

DD6731/DD6729Naudojamas remontuojant arba keičiant turbokompresorius, išmetimo kolektorius, kitus variklio ir transmisijos mazgus ir agregatus, kuriuos veikia aukšta temperatūra. Po vulkanizacijos išlaiko elastingumą ir įgauna atsparumą vandeniui. Temperatūrų darbo diapazonas: nuo -75° C iki +375° C.

Atsižvelgiant į automobilių parko, amžių ir struktūrą, viena iš jų savininkams kylančių problemų yra tarpiklių, kuriuos reikia keisti remontuojant mazgus, agregatus arba šalinant techninių skysčių – alyvos ir aušinimo skysčio – pratekėjimą, paieškos. Šią problemą išspręsti padės silikoniniai sandarikliai – tarpiklių formavimo priemonė. Jų naudojimas vietoje arba kartu su gamykliniais tarpikliais ne tik naudingesnis ekonominiu požiūriu, bet ir užtikrina geresnį rezultatą. Silikoniniai sandarikliai pasižymi didele adhezija su bet kokia medžiaga, juos paprasta naudoti ir jie nereiklūs sudūrimo geometrijai. Kai kurie mišiniai lengvai sandarina tarpus iki 6 mm. Po vulkanizavimo „skysti“ tarpikliai tampa ypač plastiški ir atlaiko net 10 kartų ilginimą.