Loading...

Aukštos temperatūros keraminė juosta, skirta duslintuvo ir vamzdžių iš bet kokios medžiagos remontui, (101 x 7,5 cm), JAV

KODAS: DD6789


 
Perdegusį duslintuvą arba duslintuvo vamzdžius geriausia yra pakeisti – tai neginčytina. Tačiau nenumatytos situacijos diktuoja kitą remonto būdą. Pavyzdžiui, reikia važinėti pusę metų ir parduoti automobilį arba nėra galimybės leisti kitiems tikslams numatytus pinigus naujam duslintuvui įsigyti. Tokiais atvejais remontinės juostos, labiau žinomos kaip bandažai, – tiesiog panacėja: užvyniojai kaip bintą, ir važiuoji. Bandažas sulips į tvirtus keraminius marškinius, ir jūs ilgam užmiršite, kad ruošėtės keisti duslintuvą. Beje, suremontuotas duslintuvas tarnaus ne vieną sezoną. Ypač šie mišiniai efektyvūs užsienietiškų automobilių duslintuvų, kurie ir kainuoja brangiau, ir randami sunkiau, remontui.

DD6789Tvirtai remontuoja bet kokius vamzdžius iš plieno, spalvotųjų lydinių, aliuminio, plastiko, fiberglaso, PVCH, kietos gumos. Aukštos temperatūros keramine juosta galima greitai ir kokybiškai suremontuoti atidirbusių dujų išmetamosios sistemos vamzdžius, dirbančius iki +650° C ir iki 20 atm. slėgio (tarp jų ir vandentiekio, geriamojo vandenio). Išlaiko staigius temperatūros pokyčius, vibraciją ir smūginius krūvius. Esant +25° C, sukietėja per 30–40 minučių. Esant žemesnei temperatūrai kietėjimas sulėtėja, bet neviršija 24 valandų.