Loading...

Rinkinys, skirtas priekiniams stiklams remontuoti, (1,5 ml), JAV

KODAS: DD6584


 

PREPARATAI, SKIRTI AUTOMOBILIŲ STIKLAMS

Žinome, kad stiklas yra trapi medžiaga. Išvengti smulkiausių akmenukų, lekiančių iš po ratų, ir kėbulo vibracijos, atsirandančios važiuojant duobėtu keliu, praktiškai neįmanoma. Rezultatas – stiklo trūkimas ir nuskilimas. Net ir į nereikšmingus stiklo pažeidimus reikia atkreipti dėmesį. Dėl nuskilimo paprastai atsiranda įtrūkių, kurie greitai didėja ir blogina matomumą. Tačiau stiklo pakeitimas – nepigus malonumas. O mažai paplitusių modelių – apskritai problema. Be to, 10–15 metų senumo modelių stiklo, atvežto iš užsienio, kaina gali prilygti paties automobilio vertei. Išspręsti šią problemą padės automobilių stiklo remontui skirti preparatai.
Šiuolaikiniai įklijuoti stiklai yra kėbulo jėgos karkaso sudėtyje ir suteikia automobiliui papildomo standumo. Plyšimai, nuskilimai, susilpninantys stiklą, sumažina kėbulo galią apsaugoti vairuotoją ir keleivius avarijos metu. Remontuojant priekinio stiklo plyšimus arba nuskilimus, „Priekinių stiklų remonto rinkiniu“ atkuriamos priekinio stiklo optinės ir tvirtumo savybės. Mišinio naudojimo technologija paprasta, ją sudaro tik du veiksmai: pirmiausia iš plyšio pašalinamas oras, o po to jis užpildomas polimeru. Atliekant remonto darbus ryškioje saulės šviesoje, polimeras kietėja greičiau. Todėl naudoti mišinį dienos šviesoje nerekomenduojama. Švirkštas su čiulptukais, kurie yra komplekte, padeda net pradedančiajam automobilininkui. Svarbiausia – nepraleisti tinkamo laiko: atsiradusius plyšimus remontuoti reikia iš karto, kitaip neišvengsite jų didėjimo, taigi ir stiklo pakeitimo.
Mišinys, skirtas profesionaliai remontuoti automobilių stiklus. Paruoštas naudoti, nereikia maišyti komponentų. Saulės šviesoje sukietėja per 20 minučių. Padeda greitai ir lengvai pašalinti visų tipų nuodaužas ir plyšius (iki 20 cm), kurie trukdo matomumui. Užtikrina struktūros tvirtumą, 5 kartus viršijantį stiklo stiprumą, grąžina skaidrumą ir optines savybes. Didina automobilio naudojimo saugą, ilgina stiklų tarnavimo laiką.