Loading...

Komplektas, skirtas galinio lango šildytuvo siūlams ir kontaktams remontuoti, (0,3 ml (švirkštas su aktyvatoriumi) + 0,5 ml (švirkštas su mišiniu, turinčiu sidabro), medinė mentelė, servetėlė, suvilgyta spirit), JAV

KODAS: DD6590


 

PREPARATAI, SKIRTI AUTOMOBILIŲ STIKLAMS

Žinome, kad stiklas yra trapi medžiaga. Išvengti smulkiausių akmenukų, lekiančių iš po ratų, ir kėbulo vibracijos, atsirandančios važiuojant duobėtu keliu, praktiškai neįmanoma. Rezultatas – stiklo trūkimas ir nuskilimas. Net ir į nereikšmingus stiklo pažeidimus reikia atkreipti dėmesį. Dėl nuskilimo paprastai atsiranda įtrūkių, kurie greitai didėja ir blogina matomumą. Tačiau stiklo pakeitimas – nepigus malonumas. O mažai paplitusių modelių – apskritai problema. Be to, 10–15 metų senumo modelių stiklo, atvežto iš užsienio, kaina gali prilygti paties automobilio vertei. Išspręsti šią problemą padės automobilių stiklo remontui skirti preparatai.
Pastaruoju metu beveik visų automobilių galiniuose stikluose įrengtos šildymo siūlės, esant drėgnam ir šaltam orui, leidžiančios vairuotojui stebėti eismo sąlygas. Visa šildymo siūlė neveikia, esant tik mažam įtrūkimui, dėl to stikle atsiranda sunkiai permatoma juosta. Esant užmiestyje toks trūkumas didelių rūpesčių nekelia, bet, esant intensyviam judėjimui mieste, matomumas pro galinį langą žymiai pablogėja ir vairuoti tampa nejauku. Tokiam defektui ištaisyti rekomenduojama naudoti „Komplektą, skirtą galinio lango šildytuvo siūlams ir kontaktams remontuoti“, susidedantį iš aktyvatoriaus ir srovei laidžių mišinių, turinčių sidabro. Nauja pakuotė DD6591 su dvigubu švirkštu leidžia tiksliai dozuoti reikalingus komponentus.
Ant stiklo paviršiaus formuojamas srovei laidus sluoksnis, turintis tokią elektros varžą, kaip ir šildytuvo siūlų medžiaga. Užtikrina tepamo ant stiklo šilumai laidaus sluoksnio difuziją ir ilgalaikius rezultatus. Gali būti naudojamas specializuotose automobilių dirbtuvėse ir savarankiškai.
Pakuotės skirtos daugkartiniam naudojimui: su DD6590 galima suremontuoti iki 20 cm nutrūkusių stiklo šildytuvo siūlų, DD6591 – iki 100 cm trūkusių siūlų.